26 липня у Броварській міській раді відбувся традиційний Молитовний сніданок

26 липня 2024

У заході під головуванням очільника ГО «Духовність», настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці, протоієрея о.Михайла Лесюка, взяли участь настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей Володимир Вавринчук, пастор Євангельської церкви «Відродження» капелан Володимир Вшивкін, пастор релігійної громади християн віри Євангельської «Воскресіння» Богдан Відоменко, а також представники міської влади.

Традиційно сніданок почали з спільної молитви та хвилини мовчання за загиблими захисниками України.

Тематикою душевної розмови цього разу стало наснажене служіння ближнім, чутливість до потреб незнайомих людей та щоденні вияви уваги й милосердя до тих, які не зможуть відплатити нам взаємністю, які і є тим автентичним життям, у якому вчимося жити в унісон з Божою волею.