Акція «Стоп наркотик»
01 грудня 2023
![](зображення_viber_2023-12-01_13-39-27-392.jpg)
Здорова молодь, без шкідливих звичок, шкідливих узалежнень – є цінністю кожної країни. Завдання усіх сприяти і допомагати у розвитку і формуванні здорової особистості. І відповідно, боротися і протидіяти речам, які згубно впливають на молодих людей.
Тому фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб Броварської міської ради провели акцію з учнями старших класів Броварського ліцею № 2 під назвою «Стоп наркотик». Мета акції – боротьба з розповсюджувачами наркотичних
речових і очистка міста від написів та листівок, що рекламують наркотики серед молоді різного віку.
Рекомендовані публікації
02 липня 2024
Цивільний захист населення
17 червня 2024
Онлайн-насильство або кібербулінг: як діяти?
10 червня 2024
Хоробрим сюди!