Чергове засідання виконавчого комітету

02 січня 2024

2 січня 2024 року під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого було розглянуто 14 проєктів рішень.

Членами виконкому було затверджено Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги особам, які призиваються на військову службу по мобілізації під час дії воєнного стану у розмірі 10 тис. грн.

Одноразова матеріальна допомога надається мобілізованій особі, яка:

• зареєстрована на території Броварської міської територіальної громади Київської області;
  • призвана на військову службу по мобілізації до Збройних сил України під час дії воєнного стану після 01.12.2023 року включно.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги заявником подаються наступні документи до відділу документообігу та звернень громадян центру обслуговування «Прозорий офіс»:

• заява про надання одноразової матеріальної допомоги;
  • згода на збір, а також на обробку персональних даних;
  • копія документу, що свідчить про статус мобілізованої особи (довідка з ТЦК та СП про те, що громадянин є дійсно мобілізованим, копія військового квитка з відміткою про мобілізацію);
  • копію паспорта громадянина України (ID – карти) з витягом про місце реєстрації;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • дані для зарахування коштів - реквізити банківського рахунку.

У разі звернення за матеріальною допомогою одного з членів сім’ї мобілізованої особи, додатково надаються:

1. підтверджуючі документи про родинні стосунки:

- для дружини (чоловіка) – свідоцтво про одруження;

- для одного з батьків або повнолітньої дитини – свідоцтво про народження;

2. копію паспорта громадянина України (ID – карти) з витягом про місце реєстрації мобілізованої особи.

Крім того, були розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав дітей та соціального захисту населення.

Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.