Чергове засідання виконавчого комітету
![](Фото-1766.jpg)
30 січня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Розглянуто 32 проєкти рішень.
Зокрема, внесено зміни до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 25.04.2017 № 261 «Про затвердження Положення «Про Порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення Броварської міської територіальної громади пасажирським автомобільним транспортом загального користування».
Тож, в автобусі, який працює на міському маршруті передбачено 1 пільгове місце на рейс. Сума відшкодувань на рік на 1 автобус становить 74 880,0 грн.
В автобусі, який працює на приміському маршруті «Київ-Бровари» відшкодовуються витрати за здійснення безкоштовного перевезення по м. Бровари 3-х пільгових пасажирів за один рейс. Сума витрат на рік становить 133 056,0 грн за один автобус.
На маршруті «Княжичі-Бровари» також передбачено одне пільгове місце на рейс. Відшкодування становить 115 200,0 грн на рік за один автобус.
Також були розглянуті питання, що стосуються захисту прав дітей, зокрема питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.