Чергове засідання виконавчого комітету

05 грудня 2023

5 грудня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Під час засідання було розглянуто 31 проєкт рішень.

В рамках програми «З турботою про кожного» за рахунок коштів, які передбачені в бюджеті на 2023 рік вирішено надати матеріальну допомогу мешканцям Броварської міської територіальної громади на лікування тяжкої хвороби або лікування з хірургічним втручанням. Всього отримали 53 мешканці. Загальна сума коштів – 240 210 грн.

Були розглянуті питання, що стосуються захисту прав дітей, зокрема питання повернення малолітніх дітей на виховання рідним батькам та питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Ознайомитися з проєктами рішень можете за посиланням.