Нарада координаторів Малої академії наук України

17 жовтня 2024

17 жовтня 2024 року в Палаці творчості дітей та юнацтва відбулася нарада координаторів Малої академії наук України у закладах освіти Броварської міської територіальної громади.

На заході були присутні представники: Броварського ліцею № 2 ім. В.О. Сухомлинського, Brovary gymnasium named after S.I.Oliinyk, "Буревій ідей" Броварський ліцей #5 ім. Василя Стуса, Броварського ліцею № 6, Броварський ліцей 7, Броварського ліцею № 10, Броварського ліцею № 11, Требухівський ліцей, Monomax School, Школа розвиваючого навчання - ДЕНЦ "Камелія".

У заході взяла участь консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Живушко, яка наголосила на важливості діяльності Малої академії наук України в системі освіти Броварської міської територіальної громади.

Учасників наради привітала директор Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області Валентина Павлученко. Про здобутки Броварського міського територіального відділення МАНУ у 2023/2024 навчальному році доповіла Лариса Шпаковська, завідувач відділу МАН ПТДЮ. Керівник Броварського міського територіального осередку МАНУ Ірина Василянська ознайомила з  перспективами участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2024/2025 навчальному році. Також були обговорені поточні питання щодо діяльності Броварського міського територіального відділення МАНУ.

Щоб переглянути презентацію здобутків Броварського міського територіального відділення МАНУ у 2023/2024 навчальному році, перейдіть за покликанням: https://drive.google.com/.../1kIwQ4Dn5632vBbW.../view...