Нове поштове відділення

16 листопада 2023

15 листопада 2023 року, напередодні професійного свята Дня радіо, телебачення та зв'язку, у Броварах відкрилося нове поштове відділення 07437.

На відкритті були присутні представники міської влади, а також директор розвитку мережі Київського регіону Світлана Шундря, регіональний менеджер Галина Чайка та територіальний менеджер Вікторія Рогач.

Начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради та її виконавчих органів  Костянтин Кузнєцов привітав колектив новоствореного відділення та побажав успішної діяльності на користь мешканців громади.

Це вже 7 відділення Укрпошти у Броварах. Сучасне, просторе та світле приміщення знаходиться за адресою вул. Вокзальна, 24.

Графік роботи відділення:

пн-пт – 08:00–20:00