Щодо акту про встановлення факту здійснення військовозобов’язаною особою постійного догляду

29 серпня 2024

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2024 № 930 внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560.

Відповідно до пункту 61 Порядку розпорядженням міського голови від 23.08.2024 року № 119-ОД затверджено Порядок встановлення факту здійснення особою постійного догляду.

Військовозобов’язані, які здійснюють постійний догляд за особами, зазначеними у пунктах 9,14 частини першої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та не отримують компенсації (допомоги, надбавки) на догляд за ними, для розгляду питання надання їм відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації звертаються за встановленням факту здійснення постійного догляду із заявою на ім’я міського голови за адресою : м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 18, відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс».

До заяви необхідно долучити документи що підтверджують:

• потребу в постійному догляді особи, яка потребує догляду;
  • родинні зв’язки;
  • неможливість здійснення догляду іншим працездатним членом сім’ї, який зобов’язаний здійснювати догляд.

Розгляд заяви здійснює комісія із встановлення факту здійснення особою постійного догляду. Для встановлення факту здійснення постійного догляду уповноважені особи із числа членів комісії відвідують місце проживання особи, за якою здійснюється постійний догляд, зазначене у заяві військовозобов’язаного. За результатами роботи комісія складає та надає військовозобов'язаному акт про встановлення факту здійснення особою постійного догляду.