Спортивні здобутки юних спортсменів Броварської громади збагатились на дві перемоги

25 квітня 2024

Продовжується ІІІ (районний) етап спортивних змагань в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

24 квітня 2024 року відбулися спортивні змагання з баскетболу серед дівчат та хлопців. Нашу громаду представляли команда дівчат Броварського ліцею № 7 та хлопців Броварського ліцею № 4. У змаганнях серед хлопців взяли участь команди баскетболістів 6 територіальних громад Броварського району, а дівчата зустрічались з командами Баришівської та Великодимерської громад.

Під час змагань юні спортсмени показали високий рівень підготовки та майстерності, активність, спритність, кмітливість, жагу до перемоги, взаємопідтримку та доброзичливість один до одного.

За результатом наполегливої боротьби та рішенням суддівської колегії команди Броварської міської територіальної громади посіли призові І місця.

Вітаємо команди баскетболістів Броварського ліцею № 7 та Броварського ліцею № 4 – переможців ІІІ етапу та бажаємо перемоги у IV (обласному) етапі змагань.