Увага! Суб’єкти оціночної діяльності

02 квітня 2024

11.04.2024 о 10-00 за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України,15 другий поверх у залі засідань виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.

Пропозиції про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок згідно з рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 28.03.2024 року № 1568-67-08:

• земельна ділянка площею 0,2797 га по вул. Вокзальній,22 в м. Бровари Броварського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (складські приміщення), кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:040:0068;
  • земельна ділянка площею 0,0536 га по вул. Вокзальній,22 в м. Бровари Броварського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (складське приміщення), кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:040:0013.
  • земельна ділянка площею 0,5424 га по вул. Вокзальній,22 в м. Бровари Броварського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ((складське приміщення, адмінбудівля, круп’яний склад), кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:040:0071.

Пропозиції про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок згідно з рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.08.2020 року № 1971-80-07:

• земельна ділянка площею 0,5660 га по вул. Анатолія Луценка,19 в м. Бровари Броварського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (комплекс), кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:057:0078.

Істотні умови:

• вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг (в календарних днях);
  • надання копії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки та інформації про претендента щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки земель.

Заяву на участь та конкурсну документацію (в запечатаному конверті) просимо надати в термін до 10.04.2024 року (включно) в відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України,18. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та зазначити найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця.