День місцевого самоврядування

07 грудня 2023

7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулось нагородження спеціалістів відділів та служб Броварської міської ради, керівників установ та організацій, представників депутатського корпусу.

Міський голова Ігор Сапожко привітав з професійним святом посадових осіб, тих, хто наполегливо виконує свої службові обов’язки, приймає активну участь у громадській діяльності та робить вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Спеціалістів та керівників відділів виконавчого комітету нагородили за сумлінну наполегливу працю та високий професіоналізм Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради та Подяками Броварського міського голови.

За вагомий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, значні особисті здобутки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію ряд керівників підрозділів відзначено Почесними грамотами та Подяками Київської обласної ради, Почесними грамотами Київського регіонального відділення «Асоціації міст України» , Подяками Броварської районної ради.

Вітаємо! Саме від вашого професіоналізму залежить якість та комфорт життєвого простору мешканців громади.