Чудові виступи броварських «художниць» на турнірі в Перечині

24 жовтня 2024

19 – 20 жовтня в місті Перечин на Закарпатті відбувся Відкритий турнір з художньої гімнастики «Золота осінь». В змаганнях взяли участь гімнастки Ужгорода, Мукачевого, Виноградова, Ведикого Березного, Чоп та Середнє ( Закарпатська область) та Броварів.

Броварську громаду представляли вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина, Юлія Черкасова та Анастасія Лещенко). Команда складалася з 14 дівчат. Броварські «юні грації» показали майстерність, наполегливість та волю до перемоги і повернулися додому із перемогами:

І місце посіли:

• Пономаренко Адріана 2016 р.н.
  • Ісаченко Ксенія 2016 р.н.
  • Половко Злата 2016 р.н.
  • Кошелєва Дарина 2015 р.н.
  • Посипайко Варвара 2015 р.н.
  • Коханевич Злата 2015 р.н.
  • Клисько Кіра 2015 р.н.

ІІ місця посіли :

• Овадчук Марія 2015 р.н.
  • Овадчук Олександра 2015 р.н.
  • Ульченко Варвара 2015 р.н.
  • Грушовенко Варвара 2014 р.н.
  • Кошелєва Марія 2013 р.н.

Змагання пройшли в дуже привітній та затишній атмосфері! Залишилися задоволеними спортсмени – учасниці та тренери.

Броварські дівчатка посіли перше місце в груповій вправі без предметів, яку виконували вперше на виїзді.

Дякуємо організаторам за гарні подарунки та чудові змагання! Дякуємо ЗСУ за можливість всім нам займатися улюбленою справою! До нових довгоочікуваних зустрічей!