Дія

Євген Деулін - срібний призер міжнародних змагань з легкої атлетики в Польщі

23 липня 2024

20 липня в Польщі відбулася міжнародна матчева зустріч U23, за підсумками якої українці посіли третє командне місце. При цьому в індивідуальному заліку вони виграли по вісім золотих і срібних та десять бронзових медалей.

У складі української команди змагались 4 наших спортсменів, представники Броварської громади, вихованці КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки», проте нагороду вдалося вибороти лише Євгенію Деуліну - у метанні списа Євген виборов "срібло".

Аліна Корсунська у бігу на 800м посіла 4 місце, Тетяна Чорновол фінішувала 4-та у бігу на 1500м, Анна Дудніченко була 6-та у стрибках з жердиною.

Вітаємо Євгенія з нагородою! Бажаємо нових успішних стартів, рекордів та перемог!