30 квітня 2024 року відбувся традиційний Молитовний сніданок

01 травня 2024

У заході під головуванням очільника ГО «Духовність», настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці, протоієрея о.Михайла Лесюка, взяли участь ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Української греко-католицької церкви протоієрей Петро Жук, настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей Володимир Вавринчук, настоятель протоієрей парафії Святої великомучениці Варвари капелан Роман (Руслан) Глотов, настоятель храму Трьох Святителів Української Греко-Католицької Церкви отець Олег Панчиняк, отець Олекcандр (Храм Покрови Пресвятої Богородиці).

До спільної молитви долучилися міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, депутати міської ради, керівники окремих управлінь та відділів.

Вже цієї неділі християни всього світу зустрічатимуть свято Великодня.

Тож напередодні великого Воскресіння Христового представники шановного духовенства поділилися роздумами про останні дні земного життя Ісуса, Його розп'яття та поховання, про важливість та зміст кожного дня Страсної седмиці.

Зараз в часи, коли українці несуть важкий хрест страждань, хрест цієї війни, як ніколи важливо скріплювати серця та помисли вірою в мирне майбутнє, в перемогу добра над злом, світла над темрявою.

Гуртуймося, єднаймося та підтримуймо один одного і наших Захисників благими справами та вірою в нашу Перемогу!