Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї
09 травня в Міському культурному центрі з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї пройшов концерт «Ти, я – одна сім’я» за участі зразкового хореографічного колективу "Феєрія" та працівників управління культури, сім'ї та молоді.
Теплі слова привітання від міського голови Ігоря Сапожка, подарунки та нагороди матерям багатодітних сімей, обдарованих дітей, опікунів/піклувальників, які виховують дітей-сиріт, стали проявом поваги та безмежної вдячності за збереження сімейних цінностей.
Також серед нагороджених - 10 сімейних пар Броварської громади, які відсвяткували свій «золотий ювілей» подружнього життя.
Дякуємо вам за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день.
Зі святом!