Інформація для внутрішньо переміщених осіб

14 травня 2024

В управлінні з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області здійснюється прийом заяв про взяття на облік громадян, із числа внутрішньо переміщених осіб, що потребують надання житлових приміщень з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання.

Прийом громадян здійснюється з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00 та в п’ятницю з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45 за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, 2, кабінеті № 5.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 495 до заяви необхідно додати наступний перелік документів:

• Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України;
  • Копію довідки внутрішньо переміщеної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім’ї (за наявністю);
  • Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження, посвідчення опікуна або піклувальника тощо);
  • Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідного територіальному органу ДФС і мають відмітку в паспорті громадянина України);
  • Копії пенсійного посвідчення, посвідчення багатодітних сімей, посвідчення про інвалідність, посвідчення учасника бойових дій, тощо, документів, що підтверджують факт знищення або пошкодження житла, яке призвело до неможливості його використання за призначенням.

Заява повинна бути підписана усіма повнолітніми членами сім’ї заявника.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04594) 7-20-54.