Автомобіль від Благодійного фонду Вадима Машурова

01 грудня 2023

30 листопада модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб у Броварах передали автомобіль від Благодійного фонду Вадима Машурова.

Як зазначили представники Фонду, основна задача спільноти -  надання необхідної гуманітарної допомоги українському населенню, яке зазнало страждань, втрат і позбулося можливості задовольнити найнагальніші потреби з початком повномасштабного вторгнення рф на територію незалежної України. Особливу увагу Фонд приділяє допомозі внутрішньо переміщеним особам, територіальним громадам і органам місцевого самоврядування по всій Україні.

На території Броварської громади Фондом вже неодноразово проводилися благодійні акції та заходи, а наразі для потреб мешканців модульного містечка передано мікроавтобус.

Як зазначила керівник модульного містечка Аліна Бояр, автотранспорт буде використовуватися для перевезення дітей до навчальних та закладів позашкілля, до басейну, за необхідністю – доставлятимуть мешканців містечка до лікарні та інших соціальних закладів.

Міський голова Ігор Сапожко та заступник міського голови Лариса Виноградова висловили вдячність представникам Благодійного фонду та особисто Вадиму Машурову за допомогу.

Разом переможемо!