Бесіда зі здобувачами освіти в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
01 грудня 2023
![](зображення_viber_2023-12-01_13-38-31-446.jpg)
В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства», щороку 1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, головна мета якого – звернути увагу суспільства на цю проблему.
Сьогодні, 1 грудня, фахівці із соіальної роботи Центру соціальних служб провели бесіду зі здобувачами освіти Броварського ліцею № 2, під час якої проінформували про розповсюдженість ВІЛ/СНІД , права людей, які живуть з ВІЛ та першочергові невідкладні заходи у випадку ризику зараження.
Мета заходу – застерегти та проінформувати молодь, привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу, яка за своєю руйнівною силою не має собі рівних, крім того, виразити солідарність із людьми, яких торкнулась епідемія.
Рекомендовані публікації
28 червня 2024
Випускники 11-х класів прощалися зі школою
10 червня 2024
Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів “INFOMATRIX”
31 травня 2024
Свято Останнього дзвоника
21 травня 2024
"Лідер року – 2024"