Відкриття Класу безпеки

04 вересня 2024

04 вересня 2024 року у Броварській громаді на базі Броварського ліцею № 9 відбулось відкриття Класу безпеки для здобувачів освіти. Ця подія символізує турботу про здобувачів освіти та підтримку концепту безпечного освітнього простору при наданні освітніх послуг.

Клас безпеки оснащений відповідними зонами пожежної безпеки, мінної безпеки, хімічної та радіаційної безпеки, правил дорожнього руху, медичної допомоги, психологічного розвантаження та має ігрову зону, забезпечений інтерактивними технічними засобами навчання та містить вихід на подвір’я.

На відкриття Класу безпеки до ліцею завітали почесні гості: представники Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, представник Вишнівських територіальних курсів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Київської області, представники Головного управління ДСНС України в Київській області та представники благодійного фонду «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні».

Урочисте відкриття розпочалось з привітання директора ліцею Юлії Ляховської та подяки усім, хто допомагав при створенні цього проекту. Представники Благодійного фонду «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні» провели цікавий інтерактивний урок «Обережно міни та вибухонебезпечні предмети», під час якого діти в ігровій веселій формі навчалися та відповідали на запитання. Представники Головного управління ДСНС України в Київській області зробили неймовірний сюрприз для дітей, провівши не лише заняття про пожежну безпеку, але й привезли з собою справжній пожежний автомобіль, чим дали змогу учням доторкнутись до реальних засобів, з якими працюють фахівці ДСНС України.