Традиційний форум освітян

30 серпня 2024

Добігає кінця барвисте літо, і знову з розпростертими обіймами зустріне нашу дітвору їх альма-матер. Запах квітів та фарби в оновленому приміщенні, радість зустрічі з друзями та улюбленими наставниками…

А напередодні, 30 серпня, освітянська родина Броварської міської територіальної громади зібралась у Палаці творчості дітей та юнацтва на традиційний серпневий педагогічний форум «Сила освіти під час війни». З вітальним словом до учасників зібрання звернулася заступник міського голови Лариса Виноградова. У ході роботи форуму обговорили, як працювала освіта Броварської міської територіальної громади в умовах воєнного стану та які виклики перед нею сьогодні стоять, як впливає Програма міжнародного оцінювання учнів PISA на якість надання освітніх послуг,  як ефективно  організувати в  закладах освіти громади профорієнтацію  вихованців і чому досвід Швейцарії для нас   у цьому плані прийнятний та які нововведення в освіті чекають на педагогів у цьому навчальному році.  Спікерами були: начальник Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області Оксана Мельник, директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, експертка з розробки системи кар’єрного супроводу та профорієнтації Швейцарсько-українського проєкту DESIDE Ярослава Мозгова.

В рамках форуму відбулася робота діалогових платформ для різних категорій педагогічних працівників нашої громади  на визначених локаціях.

Захід пройшов у спокійній, безпечній, доброзичливій атмосфері. І цим завдячуємо нашим захисникам.

Віримо в нашу перемогу, мир та спокій на нашій землі й кожен на своєму місці робить усе для цього.