Нагороди юних броварських шахістів, завойовані на чемпіонаті України

01 травня 2024

В місті Полтава відбувся чемпіонат України з шахів (класичні, швидка гра та бліц) серед юнаків та дівчат віком до 14 років. В складі збірної Київської області були представлені вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Семен Гребенюк) - 1 розрядниця Гончаренко Анастасія та кандидат в майстри спорту України Пільчук Артем. Дуже сильний склад учасників і велика конкуренція не завадила юним броварським шахістам показати гарні результати:

У підсумку Гончаренко Анастасія виборола срібну медаль в швидких шахах, а Артем Пільчук відзначився в блискавичній грі та посів 3 місце!

Броварчани мали шанси на медалі і в інших дисциплінах, але трохи не вистачило сил на фініші, і тому вони зупинились біля п’єдесталу.

Вітаємо броварських майстрів шахівниць та їх наставника і бажаємо нових успіхів!