Зразковий хореографічний колектив "ФЕЄРІЯ"
23 жовтня 2023
![](394501364_295976493386863_6357116168687107018_n.jpg)
22 жовтня Зразковий хореографічний колектив "ФЕЄРІЯ" Броварської дитячої школи мистецтв ( керівник А. Євтушенко, концертмейстер О.Багмет) переможно виступив
на Міжнародному фестивалі "Зоряна брама", що відбувся у м. Києві.![](/storage/app/media/uploaded-files/394630464_295976516720194_6159631606466443833_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394630464_295976516720194_6159631606466443833_n.jpg)
Колектив отримав УСІ ПЕРШІ МІСЦЯ за 6 номерів у молодшій, середній і старшій вікових категоріях, і був удостоєний найвищої нагороди ГРАН ПРІ третього відділення фестивалю!
Організатори усім учасникам вручили цікаві подарунки і нагороди. Дружній колектив феєрівців завжди щиро дякує усім нашим захисникам, за можливість брати участь у таких заходах!!!![](/storage/app/media/uploaded-files/394525896_295976460053533_8029863154623743272_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394545220_295976456720200_3078527435519902784_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394577042_295976470053532_7682100573024964047_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394525896_295976460053533_8029863154623743272_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394545220_295976456720200_3078527435519902784_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/394577042_295976470053532_7682100573024964047_n.jpg)