16 січня лідери РДУМБ відвідали Броварський ліцей №4
17 січня 2024
![](417457526_899372202195076_3750693954946555065_n.jpg)
«Не знаєте, що таке РДУМБ? Тоді ми йдемо до вас» – так звучить гасло нового проєкту від РДУМБ, у рамках якого лідери Ради відвідуватимуть ліцеї м. Бровари, де планують проводити для учнів майстер-класи з практики процесів самоврядування, а також розповідати про діяльність Ради дітей Броварської міської ТГ.
16 січня лідери РДУМБ відвідали Броварський ліцей №4. Практична частина виявилася найцікавішою. Саме в ній представники учнівської молоді створювали проєкти, які вони зможуть у подальшому реалізовувати в межах свого закладу освіти.
Дякуємо ліцею №4 за активну участь у майстер-класі та теплий прийом! А ми будемо продовжувати!
Рекомендовані публікації
28 червня 2024
Випускники 11-х класів прощалися зі школою
10 червня 2024
Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів “INFOMATRIX”
31 травня 2024
Свято Останнього дзвоника
21 травня 2024
"Лідер року – 2024"