16 січня лідери РДУМБ відвідали Броварський ліцей №4

17 січня 2024

«Не знаєте, що таке РДУМБ? Тоді ми йдемо до вас» – так звучить гасло нового проєкту від РДУМБ, у рамках якого лідери Ради відвідуватимуть ліцеї м. Бровари, де планують проводити для учнів майстер-класи з практики процесів самоврядування, а також розповідати про діяльність Ради дітей Броварської міської ТГ.

16 січня лідери РДУМБ відвідали Броварський ліцей №4. Практична частина виявилася найцікавішою. Саме в ній представники учнівської молоді створювали проєкти, які вони зможуть у подальшому реалізовувати в межах свого закладу освіти.

Дякуємо ліцею №4 за активну участь у майстер-класі та теплий прийом! А ми будемо продовжувати!