Дія

Здобутки броварських легкоатлетів на чемпіонатах України

05 лютого 2024

Завершився заключний старт зимового легкоатлетичного сезону, а саме чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді, а також чемпіонат України серед легкоатлетичних багатоборств серед дорослих, молоді та юніорів, які вже вкотре приймало місто Київ та зібрали понад 400 учасників з усіх регіонів України.

Команда Київської області була представлена 30 спортсменами, серед яких і представники Броварської легкої атлетики.

В командному заліку змагань легкоатлети Київщини посіли 2 місце серед дорослих, поступившись господарям змагань киянам та обійшовши ще 21 команду з інших регіонів України. Серед молоді команда Київщини на 3 місці.

Серед дорослих золоті нагороди вибороли такі представники Броварської легкої атлетики:

• Людмила Оляновська - спортивна ходьба на 10000м (43.53.84хв)
  • Ольга Голодна - штовхання ядра (15.53м)
  • Вікторія Шкурко - біг на 3000м (9.44.22хв)

Молодь:

• Тетяна Чорновол - біг на 3000м (9.52.78с)

Срібними призерами стали:

• Тетяна Чорновол на дистанції 1500м сред дорослих та молоді (4.31.66хв)
  • Аліна Корсунська в бігу на 800м – (2.18.41хв)
  • Павло Бугаєнко потрійний стрибок – (13.76м)

Бронзові нагороди серед дорослих:

• Аліна Цівілій спортивна ходьба на 10000м – (51.04.62хв)

Серед молоді бронзу має:

• Надія Стецюк в бігу на 400м – (56.53с)

Вітаємо наших незламних спортсменів та їх тренерів з успішним завершенням зимових чемпіонатів та бажаємо нових звершень і перемог в новому сезоні!