Броварські тенісисти взяли участь в чемпіонаті Київщини

20 листопада 2023

Минулими вихідними в селі Юрівка Гатненської громади Фастівського району відбувся Відкритий чемпіонат Київської області серед кадетів 2009 р.н. і молодші. В турнірі взяли участь більше сорока юних «майстрів малої ракетки», які представляли не тільки Київську область, а й спортивні клуби Києва.

Броварську громаду репрезентували вихованці настільного тенісу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Микола Казаченко).

За перемоги боролися:

• Кирилюк Назар
  • Мельник Дмитро
  • Іванов Владислав
  • Тищенко Вадим

Турнір відбувся в чудовому спортивному залі, розташованому в підвальному приміщенні. Дуже високий рівень учасників, особливо це стосується столичних тенісистів, багато із яких має досвід виступів на міжнародній арені. Не зважаючи на це, юні броварські спортсмени продемонстрували характер та волю до перемоги і в підсумку троє із них увійшли до фінальної вісімки кращих. Найбільший шанс стати призером мав Іванов Владислав, але він поступився у вирішальній партії. Нічого, є чому вчитися, набиратися досвіду та йти далі.

Перемоги обов’язково будуть – потрібно тільки наполегливо працювати!