Майстри лижних гонок Київщини визначали кращих

12 лютого 2024

В суботу, 10 лютого, на базі стадіону КОСФК відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринту.

За перемоги на дистанція боролися понад сто юних лижників з Тетіїва, Рокитного, Борщагівської ТГ, міст Біла Церква та Бровари. В спринті на дистанції 1 км вільним стилем за чемпіонство боролися представники КОДЮСШ, відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери ЗТУ Микола Кузьмук, ЗТУ Роман Кузьмук та Сергій Хохич) та ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту (тренер Ніна Ялаєва), Тетіівської ДЮСШ, Рокитнянської ДЮСШ, ДЮСШ «Борщагівець», КОЛІФКС та КОСФК (Київщина).

На захід завітали почесні гості:

• начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков;
  • директор Київського обласного центру «Спорт для всіх» Андрій Михальчук;
  • директор Київського обласного спортивного фахового коледжу Світлана Потрясаєва;
  • головний суддя, генеральний секретар ГО «Київська обласна федерація лижного спорту» ЗТУ Олена Лєснікова.

Гості щиро привітали учасників змагань, побажали успішних стартів і подякували ЗСУ за можливість проводити для дітей спортивні заходи в такій важкій час для нашої країни!

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих захисників - героїв, які боролися за рідну землю, щоб наша країна залишалася вільною і незалежною!

Підняти національний прапор України було доручено чемпіонці і призеру VI зимової Гімназіади України 2024 року, учням КОСФК Уляні Луговій і Володимиру Матвіюку.

Змагання проводилися у чотирьох вікових групах за програмою: гонка - пролог з роздільним стартом. За її результатами чотири кращих лижника боролися у фінальних забігах із загального старту. Попри складнощі з погодними умовами, гонки пройшли на хорошому рівні, емоції переповнювали як учасників, так і вболівальників! Всі спортсмени отримали неоціненний змагальний досвід, який буде їм в нагоді на наступному чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат, що пройде на початку березня.

Серед юнаків 2009/2010 років народження бронзовим призером став Артем Стадник (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради).

Всі чемпіони і призери чемпіонату Київської області з лижних гонок отримали нагороди від оргкомітету змагань.

Щиро дякуємо всім і кожному, хто долучився до організації і проведення змагань. Разом ми сила!

До зустрічі на наступних стартах!