Презентація проєкту реконструкції закладу дошкільної освіти "Джерельце"

12 жовтня в Броварській міській раді відбулася робоча нарада з питання початку реалізації проєкту реконструкції закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Джерельце", який був частково зруйнований в результаті падіння гвинтокрила 18 січня 2023 року. До участі у зібранні  долучилися заступник голови КОВА Микола Бойко, міський голова Ігор Сапожко, представники департаменту регіонального розвитку КОВА, підрядники, вихователі садочка та батьки з дітьми.

Міський голова Ігор Сапожко проінформував про те, що відбувся тендерний процес, визначений генеральний підрядник для відбудовування дитячого садочку на 270 місць. Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації являється замовником та буде вести будівництво об’єкту до здачі в експлуатацію.

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко зазначив, що з сьогоднішнього дня інтенсивно розпочинається процес відновлення садочку, який займе 14 місяців, до сьогодні вже велися підготовчі демонтажні роботи. Це буде сучасний садочок з урахуванням інклюзивних потреб.

До відновлення садочку долучиться добровольчий будівельний батальйон «ДоброБат», який відбудовує різні об’єкти інфраструктури та зруйнованого житла внаслідок війни по всій Україні. Представники батальйону запевнили у готовності всіляко допомагати відбудові об'єкту.

Реконструкція "Джерельця" знаходиться під особистим контролем з боку голови Київської ОВА Руслана Кравченка та його заступника Миколи Бойка, а отже робочі наради з залученням батьків та педколективу закладу вже на будівельному майданчику планується проводити на постійній основі.