02 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету
02 квітня 2024
![](Фото-2337.jpg)
02 квітня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого розглянули 37 проєктів рішень.
Членами виконкому були розглянуті проєкти рішень з питань комунальної власності, питання управління інспекції та контролю та відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами.
Також були розглянуті питання, що стосуються захисту прав дітей, в тому числі питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.