100 днів роботи U&WE Hub в Броварах

17 жовтня 2023

У липні цього року розпочав роботу офлайн-хаб з розвитку жіночого підприємництва у Броварах. Офлайн-хаб U&WE Hub – це простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу для жінок-підприємиць, зацікавлених у розвитку власної справи або тих, хто тільки планує розпочати бізнес. U&We Hub проводить освітні заходи на бізнес-теми, щотижневі групові зустрічі з психологинею, залучає успішних підприємиць, експертів/ок з різних галузей, організовує екскурсії у місцеві компанії, якими керують жінки. Всі активності в хабі є безоплатними й направлені на підтримку та розвиток жіночого підприємництва у Броварській громаді.

18 жовтня виповнюється 100 днів роботи хабу в Броварах. За цей час:

• відбулося 2 потоки навчальної програми з основ ведення підприємництва для жінок;
  • 86 учасниць взяли участь у навчанні з підприємництва;
  • 37 з них презентували свої бізнес-ідеї перед експертним журі;
  • відбулося 23 відкриті навчальні офлайн-події для жінок Броварської громади;
  • виїзний інтенсив з основ підприємництва у селі Требухів;
  • 102 жінки взяли участь в опитуванні щодо потреб підприємиць Броварської громади;
  • понад 400 жінок Броварської громади взяли участь у подіях, організованих хабом з липня по жовтень 2023;
  • локальне ком’юніті активних підприємиць зростає і на сьогодні вже 129 жінок долучилися до спільноти у Facebook https://www.facebook.com/groups/458518716497169, і ще 293 – регулярно дізнаються про актуальні події у Telegram https://t.me/uwehubbro каналі U&WE Hub Бровари.

Після завершення навчання кожна з учасниць відзначає позитивні зміни у своєму бізнесі – від розширення та модернізації до змін в управлінні. Жінки активно цікавляться грантами й подають заявки на фінансування, адже після навчання вони виходять не тільки з готовим бізнес-планом, а й знаннями щодо того, як залучати інвестиції та шукати бізнес-партнерів.

Нещодавно в хабі у Броварах завершився другий потік навчальної програми з підприємництва. Це тритижневий курс, який складався з 5 модулів і розкривав всі аспекти підприємницького шляху: від визначення бізнес-ідеї до написання покрокового бізнес-плану.

З 36 учасниць другого потоку 18 презентували свої ідеї перед представниками бізнесу та влади. Серед бізнесів, які планують розвивати жінки, – магазини взуття та домашнього текстилю, виробництво шопперів, рюкзаків та брендованих аксесуарів, кафе, послуги з таргетування, салони краси, кабінет подології, жіночий простір тощо.

Всі жінки Броварської громади, зацікавлені у створенні або розвиткові власної справи, можуть вже зараз заповнити Анкету реєстрації на третій потік безкоштовної навчальної програми з підприємництва для жінок в Броварах за https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf5St2Uc.../viewform

Локальні офлайн-хаби U&WE Hub було створено з метою об’єднати українських жінок-підприємиць і побудувати мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто. “Ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, відіграють і надалі відіграватимуть надважливу роль у розбудові міст і громад України. Наша мета – створити бізнес-середовище, яке допомагатиме діючим та майбутнім підприємицям будувати блискуче майбутнє для себе та нашої держави. На сьогодні вже понад 120 місцевих громад висловили бажання мати подібні хаби”, – відзначає Марина Саприкіна, голова правління ГО “Центр “Розвиток КСВ” та засновниця проекту U&WE Hub.

Наразі офлайн-хаби U&WE Hub працюють у 4 громадах України: Гощанська, Івано-Франківська, Чернівецька та Броварська. Всі офлайн-хаби є child-friendly й оснащені дитячими кімнатами з адміністраторкою, де жінки можуть залишити своїх дітей під час навчання. Дізнатися більше про діяльність офлайн-хабів U&WE Hub можна за https://www.uwehub.org/our-hubs

Реалізація хабів здійснюється за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва у хабах – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women. Локальні партнери хабу в Броварах – Виконавчий комітет Броварської міської ради та КІП «ТепЛиця».