26 січня у Броварській міській раді відбувся традиційний Молитовний сніданок

26 січня 2024

У заході під головуванням очільника ГО «Духовність», настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці, протоієрея о.Михайла Лесюка, взяли участь ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Української греко-католицької церкви протоієрей Петро Жук, настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей Володимир Вавринчук, настоятель протоієрей парафії Святої великомучениці Варвари капелан Роман (Руслан) Глотов, настоятель храму Трьох Святителів Української Греко-Католицької Церкви отець Олег Панчиняк, священник храму Святителя Тарасія Константинопольського Іван Бобик, пастор Євангельської церкви «Відродження» капелан Володимир Вшивкін, а також секретар міської ради Тетяна Ковкрак, заступник міського голови Лариса Виноградова, керуюча справами виконкому Людмила Ленчицька, працівники окремих структурних підрозділів виконавчого комітету.

Традиційно сніданок почали з спільної молитви та хвилини мовчання за загиблими воїнами, що боронять нашу землю.

Присутні читали Бібілію та обговорювали важливі теми -  про те, що покаяння має велику силу, Бог перебуває дуже близько від нас, але водночас й дуже високо.

Дух покаяння завжди повинен бути у душі християнина, щоб жевріло бажання до зміни, щоб ми постійно перебували у переміненні до добра, до істини, до Бога.

Спілкування, щира розмова та спільна молитва під час таких зустрічей є надзвичайно важливими у непростий час випробувань, які переживає зараз наша країна.