27 жовтня відзначаємо День української писемності та мови

27 жовтня 2023

Мова – це символ нашої нації, в мові – наша культура і рівень нашої свідомості. Це така ж важлива частина нашої національної ідеї, як державний герб, гімн і прапор.

Сьогодні загарбницька орда вбиває і знищує наш народ і нашу ідентичність лише за те, що ми розмовляємо рідною мовою.

Тож, розмовляйте українською, думайте українською, читайте українські книжки, плекайте свою мову, бережіть її чистоту – вона ніколи не загубиться в різнотрав'ї інших мов.

В цей день українці всього світу беруть участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, щоб зробити внесок у популяризацію рідної мови та перевірити власну грамотність.

Трансляція почнеться сьогодні об 11:00: де слухати ХХІІІ радіодиктант національної єдності:

Також долучитися до Радіодиктанту можна в Дії або канал Суспільне Культура в Дія.ТV