8 лютого відбувся онлайн-вебінар

09 лютого 2024

За ініціативи Центру підтримки бізнесу у партнерстві з ГУ ДПС в Київській області 8 лютого 2024 р. відбувся онлайн-вебінар на тему «Застосування реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій».

Заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в Київській області розповів про зміни до законодавства, які набрали чинності в 2023 році, зокрема до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, ознайомив з порядком проведення розрахункових операцій та застосуванням фінансових санкцій, у разі виявлення порушень.

Тема викликала інтерес та обговорення.

Центр підтримки бізнесу і надалі буде працювати над ініціативами для суб’єктів підприємницької діяльності громади.