Броварські «художниці» взяли участь у чемпіонаті України в Вінниці

28 листопада 2023

22 – 25 листопада в місті Вінниця відбувся чемпіонат України серед учнів з художньої гімнастики за програмою МС України, КМС України та І розряду.

Загалом за перемоги змагалися 213 учасниць, які представляли 22 команди з різних куточків України. Броварську громаду репрезентували вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (10 учасниць). Найкращий результат продемонструвала Бондарева Анна, яка посіла 7 місце серед учнів 2008 р.н. Дасік Крістіна фінішувала 12-ою за програмою КМС України серед учасниць 2010 р.н., а Дасік Вероніка посіла 12 місце за програмою МС України серед спортсменок 2007 р.н.

Для більшості гімнасток нашої команди це був перший чемпіонат України в їхньому житті, тому зрозуміло, що вони хвилювалися, але їм вдалося зібратися і гідно виступити.

Вітаємо тренерів та їх вихованок з таким відповідальним стартом та бажаємо подальших успіхів в майбутньому!