Чергове засідання виконавчого комітету

09 січня 2024

9 січня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого розглянули 35 проєктів рішень.

В рамках програми «З турботою про кожного» на 2024-2026 роки» було затверджено три Положення:

1. Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням діагностики раку шийки матки серед жіночого населення. Таким чином жінки Броварської міської територіальної громади, що досягли 21 року мають можливість зробити регулярний цитологічний скринінг раку шийки матки (рідинний ПАП-тест) та ВПЛ-тестування на наявність ДНК онкогенних типів вірусу за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Положення про порядок відшкодування витрат за перевезення на пільгових умовах залізничним транспортом окремих категорій громадян.

3. Положення про порядок відшкодування пільг за надання послуг зв’язку на пільгових умовах окремим категоріям громадян.

Дія Положення поширюється на:

- пільгові категорії громадян, які відповідно до законодавства України мають право користуватися послугами зв’язку на пільгових умовах;

- почесних громадян Броварської міської територіальної громади з розрахунку 100% знижки за користування стаціонарним телефонним зв’язком.

Також члени виконкому проголосували за прийняття Положення про порядок часткового відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, що загинули під час участі в заходах щодо забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації.

Сума часткового відшкодування витрат на поховання становить п’ять прожиткових мінімумів, встановлених на момент смерті загиблого Захисника чи Захисниці України.

Крім того, були розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав дітей та соціального захисту населення.

Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.