Чергове засідання виконавчого комітету
![](Фото-1459.jpg)
16 січня під головуванням заступника міського голови Петра Бабича відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради.
Під час засідання було розглянуто 24 проєкти рішень.
Затверджено Положення про порядок часткового відшкодування вартості обстеження, проведеного методом комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ) Захисникам та Захисницям України.
Часткове відшкодування у розмірі 50% від вартості обстеження надається на підставі заяви на ім’я міського голови, яка подається до відділу документообігу та звернень громадян центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради.
До заяви додається :
- копія документу, що свідчить про безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
- копія паспорта громадянина України (ID-карти) з витягом про місце проживання;
- копія направлення на проведення відповідного обстеження, видане закладом охорони здоров’я;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
- копія документу, що підтверджує отримання послуги медичного діагностичного обстеження методом комп’ютерної або магнітно-резонансної томографії з калькуляцією витрат на отриману послугу (довідка/акт виконаних робіт, тощо);
- інформація з зазначенням реквізитів відкритого соціального карткового рахунку в установі банку.
Також члени виконкому затвердили Положення про надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого. Фінансування відбувається в рамках програми «З турботою про кожного».
Під час засідання підтримано електронну петицію «Добудова А-12 та А-12-2», що набрала 354 підписи громадян з дня оприлюднення від 29.12.2023 року та доручено Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради надати оголошення з метою пошуку інвесторів для добудови об’єктів незавершеного будівництва багатоквартирних будинків по вул. Василя Симоненка, 113 та вул. Олімпійській, 12-А у місті Бровари.
Було схвалено Програми сприяння розвитку підприємництва у Броварській міській територіальній громаді на 2024-2028 роки та Програму соціально-економічного та культурного розвитку Броварської міської територіальної громади на 2024 рік.
Крім того, були розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав дітей та соціального захисту населення.
Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.