Нагороди броварських боксерів на чемпіонаті України (U22) у Рівному

20 травня 2024

У Рівному відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22-х років пам’яті героя України Андрія Огородника

160 боксерів (113 чоловіків та 47 жінок) з усієї країни боролися за високе звання називатися кращими. Команда Київської області була сформована на базі вихованців Броварської школи боксу і представлена 7 боксерами під керівництвом старшого тренера Юрія Мороза.

«Золоту» нагороду завоювала у ваговій категорії 50кг Інна Супруненко (СК «Світ боксу», ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренер - Арсен Бабаян)

Третє місце і «бронзова» нагорода в доробку Дениса Біленького (КОСФК, тренери - ЗТУ Сергій Катаєв та Геннадій Касумов).

Чемпіонат був відбірковим, переможниці у своїх вагових категоріях будуть представляти нашу країну на чемпіонаті Європи (U22) у Софії.

Вітаємо броварських боксерів та бажаємо нових успіхів!