Дія

Прогнозовані правові, економічні наслідки та наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

07 листопада 2023

У відповідності до статей 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою раціонального використання території громади, рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 26.10.2023 № 1348-57-08 «Про надання дозволу на розроблення Детального плану території для розміщення садибної забудови з об’єктами обслуговування в с. Требухів Броварської територіальної громади Броварського району Київської області», надано дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення садибної забудови з об’єктами обслуговування. Метою прийняття рішення є розроблення містобудівної документації на місцевому рівні для подальшого використання для містобудівних потреб з раціональним використанням території та розміщенням об’єктів житлового призначення та визначення напрямку вулично-дорожньої мережі із врахуванням планувальної структури та сформованих земельних ділянок приватної власності.

Розроблення детального плану надасть можливість збільшити ефективність використання території та створення комфортних умов проживання потенційних мешканців проектної території із врахуванням містобудівної ситуації, яка склалася на прилеглих територіях. Проектними рішеннями передбачається розміщення об’єктів житлового призначення з об’єктами обслуговування із врахуванням обмежень у використанні території, в тому числі обмежень у використанні земель, встановлених під час розроблення проекту.

Проектні рішення Детального плану території не передбачають розміщення та подальше функціонування об’єктів та територій, що можуть мати ризик суттєвого негативного впливу на стан навколишнього середовища, як природного, так і соціального, відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

На виконання вимог статей 2 та 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відбуватиметься процедура стратегічної екологічної оцінки у процесі розробки Детального плану території до його затвердження у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою визначення, опису та оцінювання наслідків виконання документу державного планування – Детального плану території для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, а також розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків.

Функціональне використання території повинно забезпечити комплексність забудови, створити необхідні правові та економічні умови розвитку землекористування, попередження негативних наслідків нераціонального використання території. Такий підхід дозволить реалізувати пріоритетність екологічних аспектів, створити сприятливі передумови розвитку с. Требухів із створенням повноцінного життєвого середовища.

З метою найбільш еколого-обґрунтованого планування розміщення проектних будівель, споруд і територій у межах розробки Детального плану території буде розроблена система нормативних планувальних обмежень, яка включає в себе охоронні зони інженерних мереж, протипожежні та санітарні розриви відповідно до вимог діючих природоохоронних нормативів містобудівного характеру – ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», а також враховуючи ДСН 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів».


Виконавчий комітет Броварської міської ради 

Броварського району Київської області

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету 
Броварської міської ради Броварського району Київської області

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux