У Броварах відбувся обласний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games»

19 грудня 2023

В суботу, 16 грудня, у Броварах, найбільшій шкільній спортивній залі громади - Броварського ліцею №8, відбувся обласний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

До Броварів приїхали учні навчальних закладів із міст Березань Броварського району, Вишгорода, Ірпеня, Кагарлика та Борщагівки, які разом з господарями – школярами Броварської громади і змагалися за перемогу. Привітати учасників завітали поважні гості: начальник Київського обласного відділення - філії КФВС МОН України Анатолій Ільченко, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков та директор ДЮСШ управління освіти і науки БМР Сергій Кульчицький, які побажали юним спортсменам вдалих стартів і гарних результатів.

Головний суддя змагань – Андрій Артемчук.

Склад учасників:

Дивізіон І

• Вишгород

Дивізіон ІІІ

• Вишгород
  • Кагарлик

Загалом етап складався з шести спарених турів, під час виконання яких учасник повинні були продемонструвати свої найкращі якості – спритність, швидкість та силу волі і жагу до перемоги. За правильністю виконання вправ уважно спостерігали судді змагань.

З перших конкурсів лідерство у двох дивізіонах захопили господарі – школярі Броварської громади, які були кращими майже у всіх турах. Вони й стали переможцями обласного етапу.

Ось як виглядають трійки кращих в дивізіонах:

Дивізіон І

Дивізіон ІІІ

• Борщагівка

Вітаємо переможців та бажаємо їм вдалих стартів та перемог на наступному етапі. Все буде Україна!