Установчі збори Ради з питань внутрішньо переміщених осіб
![](Фото-1328.jpg)
4 січня відбулись установчі збори Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Броварської міської ради.
Були присутні представники ініціативної групи з числа з внутрішньо переміщених осіб, керівники окремих благодійних фондів та представники структурних підрозділів міської ради.
Кожен з присутніх переселенців розповів про себе, звідки він, чим займався, які життєві позиції має та чим може бути корисним іншим людям, які вимушено переїхали з окупованих територій.
Обговорили які нагальні питання мають бути розглянуті першочергово, в основному житла та працевлаштування. Представники Благодійних фондів вносили свої пропозиції щодо вирішення цих питань.
Методом голосування було обрано голову Ради ВПО, нею стала Анастасія Третяк, її заступника та секретаря з числа внутрішньо переміщених осіб.
Засідання Ради мали проводитися щоквартально, але члени Ради запропонували проводити їх щомісячно.
На сьогоднішній день у Броварській громаді зареєстровано близько 22 тисяч переселенців, які потребують допомоги в адаптації та інтеграції в життя громади.