В Броварах відбулися змагання з лижних гонок – «Новорічні старти»

15 січня 2024

В суботу, 13 січня, у Броварах відбулися змагання з лижних гонок – «Новорічні старти». Започатковані вже скоро 30 років тому великим ентузіастом спорту, якого на жаль вже не має з нами, Володимиром Зотовим, вони вже другий рік поспіль проходять в умовах воєнного стану. За відсутності нормального снігового покрову – відбулися легкоатлетичні забіги.

В цьогорічних змаганнях взяли участь більш ніж 50 учасник віком від 10 до 69 років. Серед них вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери ЗТУ Микола Кузьмук, ЗТУ Роман Кузьмук та Сергій Хохич) та Ніни Ялаєвої, тренера ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради. Змагання були організовані відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Учасники долали дистанцію в броварському парку відпочинку «Перемога» в залежності від вікової групи та рівня підготовки.

Чудовий, морозний, сонячний день сприяли проведенню змагань. Першими вийшли на старт молодші дівчата. Всіх спортсменів перед виходом на дистанції інспектувала головний суддя змагань – Ніна Євгеніївна Ялаєва.

Переможцями у своїх вікових групах стали:

Юнаки

• До 10 років – Андрій Осадчий
  • 10-12 років – Матвій Петренко
  • 13-14 років - Артем Стадник
  • 15-17 років – Матвій Яременко

Дівчата

• До 10 років – Анастасія Джус
  • 10-12 років – Вікторія Якимець
  • 13-14 років - Анастасія Коритко
  • 15-17 років - Айшет Гулазада

Дорослі

• 30-39 років – Юрій Ігнатенко (Бровари)
  • 65-69 років – Петро Савчук (Вишневе)

Всі переможці і призери в своїх вікових групах отримали нагороди – грамоти та медалі!

Вітаємо переможців, призерів та всіх прихильників лижного спорту, з Новим, 2024 роком і бажаємо нових успіхів та перемог! Все буде Україна!