Вітаємо переможницю першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»!
![](photo_2024-01-23_10-57-27.jpg)
Три місяці тривала боротьба професіоналів з педагогічної сфери, в якій змагалися 120 працівників закладів загальної середньої освіти Київської області. Переможцями І туру конкурсу стали та продовжать боротьбу в ІІ всеукраїнському турі Конкурсу четверо кращих педагогів нашої області.
У номінації «Українська мови та література» перемогла Шумбар Ольга Олександрівна, вчитель Броварського ліцею № 2 імені В.О. Сухомлинського. За результатами випробувань «Урок», «Написання есею», «Аналіз поетичного твору», Ольга Олександрівна виборола І місце й представлятиме Київську область серед кращих учителів України.
Ольга Олександрівна на високому рівні володіє сучасними методами викладання української мови й літератури, що ґрунтуються на принципах особистісно-орієнтованого навчання, виробляє в учнів нестандартні підходи до аналізу художніх творів, навчає дітей не лише володіти мовою та мовленням, а ще й умінню висловлювати особисту думку, розвиває у них критичне мислення.
Очікуємо на нові успіхи й перемоги в заключному турі, який відбудеться у квітні-травні цього року.
Бажаємо невичерпної енергії та творчої наснаги у Вашій благородній просвітницькій справі!