Візит Броварської делегації до Ґродзиського повіту

19 лютого 2024

Нещодавно делегація з Броварів перебувала у Ґродзиському повіті Республіки Польща з метою визначення перспектив співпраці на найближче майбутнє в рамках урочистих заходів з нагоди 25-річчя створення повіту, під час яких староста Маріуш Згайнський поділився своїм передовим досвідом в управлінні громадою.

Ґродзиський повіт є давнім другом Броварської громади, з яким угода про співпрацю підписана ще у 2017 році, і з того часу польські партнери постійно стоять пліч-о-пліч та підтримують нашу громаду!

В ході візиту представники громади поспілкувалися з гостями з Естонії, порідненого міста Сілламяе та накреслили шляхи активізації партнерських відносин. Крім того, обговорювалися питання щодо можливості підписання тристоронньої партнерської угоди між Броварською територіальною громадою, Ґродзиським повітом та німецьким округом Лан-Діль.

Співпраця з округом Лан-Діль почалася у 2019 році, коли діти нашої громади брали участь у спільних проєктах з німецькими та польськими однолітками. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України у 2022 році наші польські та німецькі друзі надавали Броварській громаді необхідну гуманітарну допомогу; у жовтні 2023 року КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" було передано карету швидкої допомоги разом із сучасним медичним обладнанням.

Представники Броварської громади мали можливість відвідати комплекс технічних шкіл ім. Євгеніуша Квятковського, гімназію ім. Юліуша Словацького та інші інституції.

Щиро вдячні нашим польським партнерам за сталу підтримку та солідарність з Україною!