Засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Броварської міської територіальної громади
![](Фото-1795.jpg)
31 січня 2024 року під головуванням міського голови відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області на 2024 – 2027 роки. До складу робочої групи ввійшли заступники міського голови, керівники управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету, комунальних підприємств, інших державних установ, депутати міської ради.
Присутні на засіданні члени робочої групи визначили етапи та заходи підготовки Стратегії розвитку Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області на 2024 – 2027 роки та опрацювали анкети для мешканців та бізнесу громади, які допоможуть виявити проблемні питання громади, напрацювати шляхи їх вирішення та розробити напрямки розвитку нашої громади. Посилання на анкети буде доступне на офіційних сторінках міської ради, соціальних мережах та інших доступних джерелах.