Збір «Зігрій військового!» від Ради дітей та учнівської молоді Броварської міської ТГ

05 лютого 2024

Нещодавно Рада дітей та учнівської молоді спільно з благодійним фондом «БроДобро» провели волонтерський збір «Зігрій військового!», у якому взяли участь ліцеї Броварської міської ТГ. Його ініціювала лідерка РДУМБ Софія Ліповчук.

Учні та їх батьки активно доєдналися до збору матеріалів для виготовлення окопних свічок та розпалювачів для наших мужніх захисників. А щоб підняти настрій військовим, вони потурбувалися про подарунки у вигляді різноманітних солодощів та смаколиків. Зібрані матеріали вже спрямовано до таких регіонів як Дніпро, Запорізької та Донецької областей.

Також в межах ініціативи було проведено збір макулатури та пластикових кришечок. Кошти у розмірі 1317,8 гривень, отримані за їх переробку, скеровано для купівлі FPV дронів.

Висловлюємо подяку всім небайдужим, хто доєднався до цієї шляхетної справи!