Збори Ради дітей та учнівської молоді
![](https://brovary-rada.gov.ua/storage/app/uploads/public/653/a59/35a/thumb_422_800_600_0_0_auto.jpg)
Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари продовжує досить активно працювати, розвивати лідерські якості, ініціювати та реалізувати креативні проєкти та творчі задуми! Зокрема, 25.10.2023 р. у ПТДЮ відбулися вибори на посади заступника голови, секретаря РДУМБ, голови комісії зв’язків з громадськістю, що надало можливість прогресивній молоді міста проявити свої здібності, навчитися приймати виважені рішення та брати відповідальність не тільки за себе, а й за частинку суспільства! До вітального слова запросили директора Палацу творчості – Валентину Павлученко, яка побажала юному поколінню ефективної реалізації задумів, ентузіазму та наснаги на шляху до поставленої мети.
У межах заходу у цікавому форматі висвітлено питання порядку денного: 1. Що таке РДУМБ? 2. Діяльність Ради лідерів громади; 3. Вибори керівного складу РДУМБ; 4. Голосування та представлення комісії з підрахунку голосів результатів.
Тож, за результатами голосування, обрано наступних кандидатів:
- Заступник голови РДУМБ – Ковальова Анастасія!
- Секретар РДУМБ – Смаглюк Олександра!
- Голова комісії зв’язків з громадскістю – Каднай Олександра!
Щиро вітаємо новий керівний склад РДУМБ, зичимо вдалої управлінської діяльності, ефективного втілення ідей, енергії та ентузіазму на шляху до нових окреслених цілей!