Броварська багатоборка Юлія Лобан виступила на чемпіонаті світу в Нанкіні

З 20 по 23 березня в китайському місті Нанкін відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. Броварську громаду представляли в п’ятиборстві багатоборка Юлія Лобан.
Для Юлії Лобан сезон почався, м’яко кажучи, не надто вдало. Вона двічі не могла завершити п’ятиборство. Спочатку українка достроково припинила змагання в Таллінні через травму, а потім завадив фальстарт на чемпіонаті України в приміщенні.
На чемпіонаті Європи в приміщенні в Апелдорні Лобан нарешті вдалося зібрати суму п’яти видів. Та після того виступу вона говорила, як хоче нарешті підходити до стартів готовою і здоровою, адже любить увагу до себе, прагне показувати дійсно високі результати й хоче, щоб про неї говорили й робили це з позитивного боку.
Звісно, очікувати, що вже за два тижні на чемпіонаті світу в Нанкіні Юлія почне бити власні рекорди, було б надоптимістично й мало наближеним до реальності. А от щодо літнього сезону, то, хочеться вірити, що Лобан все ж вдасться зібрати всі види й показати, на що вона дійсно здатна.
В Нанкіні Лобан набрала за сумою п’яти видів 4124 очок і посіла 12-те місце. Результати Юлії по видах: 60 м з/б – 8.54 с, висота – 1.66 м, ядро – 14.01 м, довжина – 5.73 м, 800 м – 2:25.76 хв. Нагадаємо на попередньому чемпіонаті світу у приміщенні в Глазго вона була шостою.
Чемпіонкою світу з п’ятиборства в приміщенні стала фінка Сага Ваннінен (4821 очко). Срібло в ірландки Кейт О’Коннор (4742), бронза – в американки Талайї Брукс (4669).