Броварські боксери, в складі національних збірних, виступлять на Міжнародному турнірі в Угорщині
15 січня 2024
![](418225687_894300872701605_6311943589035176889_n.jpg)
Після січневого етапу підготовки в Конча-Заспі чоловіча та жіноча збірні України з боксу 14 січня вирушили до угорського Дебрецена, де візьме участь у дуже престижному 68-му міжнародному Меморіалі Іштвана Бочкаї, який пройде з 15 по 22 січня 2024 року.
У складі збірних команд присутні й вихованці Броварської школи боксу: МСУМК Марія Ловчинська (+81кг), МСУ Дмитро Ловчинський(+92кг), МСУ Ельвін Алієв (67кг) та «тренер чемпіонів», ЗТУ Олександр Поліщук.
Бажаємо Марії, Дмитру, Ельвіну та усій збірній команді України успішного старту.
Слава Героям! Слава Україні!