Броварські майстри ушу повернулися додому із Всесвітніх ігор єдиноборств

02 листопада 2023

У столиці Саудівської Аравії, Ер-Ріяді, завершилися 3-ті в історії Всесвітні ігри єдиноборств – «World Combat Games». 11 напружених змагальних днів українська збірна у складі 57 спортсменів вела боротьбу проти суперників з понад 120 країн світу. Наші атлети змагалися у 9 дисциплінах: армрестлінг, сават, джиу-джитсу, карате, кікбоксинг WAKO, муай-тай, самбо, сумо, ушу, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, грепплінг. І змогли не просто виграти медалі, а стали найсильнішою командою турніру!

За підсумками змагань наші спортсмени повертаються додому з величезним доробком у 53 медалі, з яких 21 золота, 17 срібних та 15 бронзових. Для української команди – це історичний успіх і перша за всю історію проведення змагань перемога у медальному заліку! Адже на перших Всесвітніх іграх єдиноборств Україна здобула лише 23 медалі, а на других – 34.

Залишили свій помітний слід і броварські спортсмени. Так, національна збірна з ушу, яка виступала на Всесвітніх іграх єдиноборств була сформована виключно з вихованців Броварської школи ушу, які завоювали це право своїми успішними виступами на чемпіонатах світу.

Очолювали делегацію броварчан – віце-президент СКУ, президент Української федерації ушу Олег Чуканов та старший тренер національної збірної України з ушу (таолу) Андрій Коваль.

Броварські майстри ушу зупинилися на підступах до п’єдесталу, обов’язково входячи до шістки кращих. Найкращий результат продемонструвала Орина Іванова, яка стала третьою у вправах «зі зброєю». Вітаємо!

Результати виступів наших спортсменів:

Іванова Орина:

• Без зброї - 4 місце
  • Зі зброєю - 3 місце
  • Загальний залік - 4 місце

Крисько Аліна:

• Коротка зброя - 6 місце
  • Довга зброя - 5 місце
  • Загальний залік - 5 місце

Рева Роман:

• Коротка зброя - 6 місце
  • Довга зброя - 6 місце
  • Загальний залік - 6 місце

А домінували на змаганнях – родоначальники цього виду спорту, китайці, які здивували всіх своїм чудовим виконанням у всіх вправах. Є чому повчитися і до чого прагнути!

Ця поїздка відбулася за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної федерації ушу та при допомозі в підготовці до змагань Броварської міської влади і особисто Броварського міського голови Ігоря Сапожка!

Зараз броварські спортсмени та їх наставники, після виснажливої дороги вже вдома – невеликий перепочинок і робота продовжується, адже попереду чемпіонат світу , який пройде з 14 по 22 листопада в американському місті Форт-Уерті (штат Техас).

Бажаємо нашим майстрам і тренерському колективу тільки перемог і удачі! Все буде Україна!