Дія

Броварські пара спортсмени взяли участь в чемпіонаті України з акватлону

09 липня 2024

6 липня в Києві, у рекреаційній зоні «Оболонський острів», в рамках підготовки до майбутніх міжнародних стартів відбувся чемпіонат України з акватлону «AQUATHLON.SUBARU TRIATMAN SERIES».

Учасники чемпіонату змагалися в дисципліні AQUATHLON: плавання – 1км та біг 5км.

Окремим заліком були проведені:

• естафети AQUATHLON RELAY (2 учасника);
  • змагання з плавання AQUAMAN на выбрані дистанції – 3 км або 1 км.
  • змагання з бігу RUN FOR EVERYONE на обрані дистанції – 5 км або 10 км;

Акватлон для молодших учасників AQUATHLON YOUTH на дистанції:

• AQUATHLON YOUTH плавання 100 м, біг 500м (для учасників 2013-2015 р.н.)
  • AQUATHLON YOUTH плавання 200 м, біг 1000м (для учасників 2009-2012 р.н.)

Фанові дитячі змагання TRIATMAN KIDS (50 м біг по воді + біг до фінішної арки.

Паратриатлети Київщини взяли участь у змаганнях AQUATHLON. SUBARU TRIATMAN SERIES та завоювали 5 високих нагород: 2 золота, 2 срібла та 1 бронзу.

Серед них і броварські спортсмени. Так броварська майстриня паратриатлону Віта Олексюк та гайд (лідер) Наталія Мацупко –з часом 42:49 хв завоювали 2 місце. Ще один представник Броварської громади Василь Закревський та гайд (лідер) Костянтин Стрюков, показавши час 47:21 хв фінішували поза подіумом.

Спортсменів Київської області готують до змагань тренери-викладачі ДЮСШІ регіонального центру «Інваспорт» - Раїса Лагутенко, Олексій Цілувальников, Роман Король та Тетяна Ліщинська.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових успіхів!