Броварський ГК «КОСФК» вдало стартував у вищому дивізіоні чемпіонату України

23 жовтня 2023

Стартував чемпіонат України з гандболу серед команд чоловічої Вищої ліги. Дві найсильніші команди цього дивізіону минулого сезону «Ізмаїл» та «ХНУ ДЮСШ 1» пішли на підвищення і вже грають у Суперлізі, тому у «вишці» вже точно буде новий чемпіон. Участь у сезоні беруть 5 клубів, кожен грав у Вищій лізі і минулого змагального року.

Чемпіонат проходить у форматі з’їзних турів-баблів: команди збираються в одному місті і грають між собою упродовж кількох днів. Стартовий тур відбувся 20-22 жовтня за участі чотирьох команд. Кожна команда за ці дні зіграла по три матчі. За регламентом пропускає тур RGMGroup-СумДУ (Суми), який стартує з 2-го туру.

Склад учасників

• Вінниця ВДПУ-МДЮСШ (Вінниця)
  • Динамо-Академія (Полтава)
  • КОСФК (Бровари, Київська область)
  • ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ (Харків)
  • RGMGroup-СумДУ (Суми)

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ТУРУ ЗА УЧАСТІ БРОВАРСЬКОГО «КОСФК»:

20 ЖОВТНЯ

ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ – КОСФК 31:27

21 ЖОВТНЯ

КОСФК – Вінниця 24:23

22 ЖОВТНЯ

КОСФК – Динамо-Академія 26:22

В підсумку у броварських гандболістів дві перемоги й один програш і на даний час ГК «КОСФК» займає друге місце в турнірній таблиці, маючи в активі шість очок після трьох матчів.

Тренують команду відомі в минулому гандболісти, а нині тренери Олександр Тибулевич та Сергій Кульчицький